
- Dit evenement is voorbij.
Receptie koning en jeugdkoningin Sint Dionysiusgilde
juni 15, 2019 @ 20:00 - 23:30

Op 5 mei werden tijdens het jaarlijkse koningschieten van het Sint Dionysiusgilde te Heijen Stan de Jong, na een spannende wedstrijd, met 247 schoten de nieuwe koning en Sanne Graat, na een strijd met haar broer Martijn, met 87 schoten voor het 3 e jaar achter elkaar de nieuwe jeugdkoningin.
Bij het publiek werd Johan Linders met 83 schoten de publiekskoning. Omdat deze wedstrijd snel afgelopen was en er geen publieksjeugd was werd deze vogel ook door hun, samen met de gildejeugdleden verschoten. Hier was Frank Akkermans na 94 schoten de “jeugdkoning”. Het was een gezellige dag en er is veel gelachen vooral bij de jeugdvogel. Er bleef een klein stukje zitten en bij ieder schot zwiepte het rond maar kwam maar niet naar beneden.
De koning en jeugdkoningin krijgen een receptie aangeboden op 15 juni om 20.00 uur in D’n Toomp, Lijsterbesstraat 10 in Heijen.
Wij nodigen iedereen uit om hun te komen feliciteren. U bent van harte welkom.