Connect with us

Zoek het zelf lekker uit!

Carnaval

“In 2021 geen carnavalsoptochten”

Er zijn volgend jaar in Limburg, net als in Brabant, geen grote feesten en optochten met carnaval. Alle evenementen waarvoor een vergunning nodig is zijn geschrapt. Ook bijeenkomsten die aan carnaval voorafgaan gaan niet door. Meer informatie op Gennep.News.

Er zijn volgend jaar in Limburg, net als in Brabant, geen grote feesten en optochten met carnaval. Alle evenementen waarvoor een vergunning nodig is zijn geschrapt. Ook bijeenkomsten die aan carnaval voorafgaan gaan niet door.

 

 

De veiligheidsregio’s in de provincie noemen het besluit volgens de NOS lastig, maar niet te vermijden:

 

 

Als er veel mensen samenkomen en alcohol drinken is het ondoenlijk om afstand te houden.

 

 

Daarnaast bestaat de vrees dat er mensen uit Brabant en Duitsland naar Limburg komen als het feest daar wel doorgaat. Er wordt nog gekeken of sommige festiviteiten wel mogelijk zijn.

 

 

Verwant