Het huisvestingsprobleem van SO Mikado is nog steeds aan de orde van dag in de gemeente Gennep. Er liggen twee opties op tafel, namelijk aansluiten bij KEC Ganapja of terugkeer naar de Stiemensweg.
Team SO Mikado staat vierkant achter het voorstel om aan te sluiten bij Kind Expertise Centrum (KEC) Ganapja, omdat dit volgens hen de enige oplossing is om hun samenwerking met verschillende partners voort te zetten en uit te bouwen.
Puzzelstukje
Om steun te verzamelen heeft Team SO Mikado, samen met de andere scholen uit het KEC, ansichtkaarten gemaakt met op de voorkant een puzzel waar het stukje van Mikado ontbreekt. Dit stukje staat op de achterkant waarop je kunt uitleggen waarom je vindt dat Mikado moet aansluiten bij KEC Ganapja. De kaarten zijn geadresseerd aan de gemeente, die nog steeds geen besluit genomen heeft.

De ansichtkaarten die zijn geadresseerd aan de gemeente Gennep
Maandagavond werden er tijdens de raadsvergadering ook een groot aantal kaarten overhandigd. Directeur Leontine Müskens-Schelfhout van Elckerlyc gaf een toelichting in de raadszaal.
Aansluiten bij het KEC is niet alleen een wens van Mikado, maar van ons allemaal. Kinderen van Mikado moeten naar school kunnen gaan in een inclusieve omgeving.
Het is uiteindelijk aan de raad om te beslissen welke optie zij als beste zullen beschouwen voor de huisvesting van de school voor passend onderwijs.
Bekijk de raadsvergadering en de overhandiging van de kaarten hier terug:
