Op vrijdag 14 april was het tijd voor de allereerste Erfgoeddag in Gennep. Een dag waarop verbinding en samenwerking centraal stonden. Zo’n 20 erfgoedorganisaties kwamen bij elkaar om kennis te maken en ervaringen te delen.
En het was niet zomaar een gezellig samenzijn. De conservator van de Radboud Universiteit Nijmegen, vertegenwoordigers van het Huis van de Kunsten Limburg en de provincie Limburg waren aanwezig om de erfgoedorganisaties te informeren over de voordelen van samenwerking. Ook kwamen digitaliserings- en subsidiemogelijkheden aan bod. Want zeg nu zelf, wie houdt er niet van wat extra geld?
Maar daar bleef het niet bij. Er werd uitleg gegeven over fondsen, het doen van aanvragen en het maken van een jaarplanning. En als klap op de vuurpijl kregen negen sprekers van de erfgoedorganisaties, waaronder GennepNews, de kans om hun organisatie op een originele manier te pitchen.
