Agenda
Volg ons
Couldn't connect with Twitter
Shared Space
 

68 Anglia diploma’s Elzendaalcollege

In een volle aula hebben maar liefst 68 leerlingen uit leerjaar 3 en 4 van hun Anglia diploma in ontvangst genomen. Op het Elzendaalcollege wordt, naast de normale lessen Engels, extra Engelstalig onderwijs aangeboden in de vorm van Anglia.

 

 

Het mooie aan deze vorm van Engelstalig onderwijs is dat elke leerling op zijn eigen Anglia-niveau certificaten kan behalen. Deze niveaus zijn wereldwijd vastgelegd en bieden onze leerlingen veel mogelijkheden voor de toekomst, bijvoorbeeld bij een vervolgopleiding in binnen- of buitenland.

 

 

Vertelt Anglia-docent Saskia Lemmers. Voor deze feestelijke gelegenheid waren ook ouders, opa’s en oma’s aanwezig.

 

 

Leuk dat zoveel ouders hier gehoor aan hebben gegeven. Dat zorgt voor een extra grote glimlach bij onze leerlingen en daar doen we het voor.

 

 

Reacties

Deel Bericht