Als je woensdag 25 november de televisie aanzet, heb je kans de Sperwerstraat in Gennep te herkennen bij Make Holland Great Again. In deze aflevering van het BNNVARA-programma wordt Herma van der Burgt namelijk verrast.
Zaterdag 24 oktober stond presentator Sahil Amar Aïssa met zijn team opeens aan de deur bij Herma. Met zijn programma wil Sahil Nederland een nog mooier, beter, liever en dus greater land te maken. Herma probeert op haar beurt voor iedereen een beetje te zorgen, zo zet ze zich onder meer in voor dakloze mensen in Nijmegen. Herma:
Óverweldigend! Een mooi gesprek, een onderscheiding, bloemen, en een busje met een megagroot scherm met lieve boodschappen!
Make Holland Great Again met Herma is woensdag 25 november om 20.25 uur te zien bij BNNVARA op NPO3.
Vandaag ontzettend verrast door de crew van het TV programma Make Holland Great Again.
Dit voor hetgeen ik voor dakloze…Geplaatst door Herma van der Burgt op Zaterdag 24 oktober 2020
