Donderdag 7 maart heeft de sloop van Picardie 62 concrete vormen aangenomen. Wethouder Peter Lucassen heeft met een hydraulische kraan de eerste happen genomen uit het voormalige Second Hand-gebouw.
https://www.facebook.com/pg/GennepNews/photos/?tab=album&album_id=2308667876043118
Aannemersbedrijf Laarakkers heeft de afgelopen weken alle sloopwerkzaamheden binnen het gebouw verricht en de aanwezige asbest verwijderd. Nu is het tijd voor de buitenkant. De aannemer verwacht nog een week of twee nodig te hebben om de totale sloop af te ronden.
Eind 2018 besloot de gemeenteraad van Gennep dat de sloop van Picardie 62 versneld ter hand moest worden genomen. Belangrijkste reden hiervoor was het toenemende verval van het gebouw. De raad wilde voorkomen dat er calamiteiten of problemen rond het terrein zouden ontstaan.
Dit bericht bekijken op Instagram
Maandag wordt gestart met de #sloop van #Picardie62 in #Gennep @gemeente_gennep #GennepNews