Ben jij op zoek naar een bijzondere en leerzame ervaring? Dan moet je zeker op zondag 4 juni naar de Living Library gaan! Tijdens dit evenement, dat wordt georganiseerd door BiblioPlus en Dialoogmuseum De Crypte, kun je in gesprek gaan met levende boeken.
Dit zijn interessante mensen die je in het dagelijks leven niet snel spreekt, zoals een ex-verslaafde, klimaatactivist, een persoon met een littekengezicht of een ME’er.
Levende boeken
De levende boeken zitten op 4 juni voor je klaar om hun levensverhaal te vertellen. Dit gebeurt in een open gesprek, waarin met respect voor elkaar alles gevraagd en besproken kan worden. Durf jij het aan om een van deze bijzondere verhalen te horen en hierover in gesprek te gaan? Het belooft in ieder geval een bijzondere ervaring te worden.
Het evenement vindt plaats in Dialoogmuseum De Crypte in Gennep en is gratis toegankelijk. Het begint om 13.30 uur en duurt tot 17.00 uur. Als je je van tevoren inschrijft, krijg je op 4 juni voorrang bij het lenen van een boek. Dus noteer de Living Library in je agenda en geef op deze pagina alvast aan dat je komt.
