We zijn toch allemaal dol op gratis? Helemaal als het gaat om dingen die ook nog eens héél leuk zijn. In de rubriek Gratis in Gennep zoeken we het voor je uit: voor deze dingen kun je de portemonnee gewoon thuis laten. Deze maand: Ontmoeting.
In Ontmoeting staat de culturele verscheidenheid van de Gennepse samenleving centraal. Deze expositie, samengesteld door nieuwkomers in onze gemeente afkomstig uit Aziatische en Afrikaanse landen, in Museum het Petershuis is te zien tot en met 3 februari 2019. Het museum is geopend van woensdag tot en met zondag tussen van 13.30 tot 16.30 uur.
Met de opening van de mooie en interessante tentoonstelling in het #Petershuis is het Gennepse Jaar van de Ontmoeting van start gegaan. Vele culturen en tradities komen samen in Ganapja! pic.twitter.com/5y6GzJv1Bu
— P.J.H.M. de Koning (@pjhmdekoning) December 15, 2018
Meer informatie: evenementengennep.nl, foto: Frans Thonen
Gratis in Gennep
Tips voor de rubriek Gratis in Gennep zijn welkom via redactie@Gennep.News!
