Aan de Steendalerstraat in Gennep zijn vrijdagavond bij twee woningen vernielingen aangericht. Vermoedelijk is er met een luchtbuks of luchtdrukpistool op de panden geschoten. Bewoners constateerde dat bij thuiskomst. Verderop in de straat bleken dezelfde soort beschadigingen te zijn aangericht.
Politie onderzoekt vernielingen aan gevels van 2 woningen aan #Steendalerstraat #Gennep. Vermoedelijk is er met een luchtbuks op de woningen geschoten. Niemand raakte gewond. Heeft u Vrijdagavond tussen 21.00 en 23.00 uur Iets gezien? ? Bel 0900-8844.
— Politie Eenheid Limburg (@POL_Limburg) March 29, 2019
Het incident gebeurde kort voor 23:30 uur. Er raakte niemand gewond. De politie heeft een buurtonderzoek ingesteld.
Iets gezien? Bel 0900-8844.
Brand
Op dezelfde avond in dezelfde straat is bij een andere woning brand uitgebroken. Een magnetron was de oorzaak van het vuur dat veel rook veroorzaakte. Ook hier raakte niemand gewond, de brandweer heeft de woning geventileerd.
