Connect with us

Zoek het zelf lekker uit!

Oordse brug Ottersum

Gennep

Verwachte piek Gennep: 12,5 meter

De verwachte piek van het hoogwater in onze gemeente is 12,5 meter. Dat is 0,4 meter lager dan eerder voorspeld en in 1993 het geval was. Volgens de laatste prognoses is de piek zondagochtend rond 5.00 uur in Heijen, rond 7.00 uur in Gennep en in Milsbeek rond 9.00 uur.

De verwachte piek van het hoogwater in onze gemeente is 12,5 meter. Dat is 0,4 meter lager dan eerder voorspeld en in 1993 het geval was. Volgens de laatste prognoses is de piek zondagochtend rond 5.00 uur in Heijen, rond 7.00 uur in Gennep en in Milsbeek rond 9.00 uur.

 

 

Deze piek houdt naar verwachting aan tot dinsdagochtend. Zoals het er nu naar uitziet blijft het water dus binnen de dijken. Inwoners en ondernemers die risico lopen buiten de dijken zijn op 15 juli persoonlijk geïnformeerd door de gemeente.

 

 

De gemeente staat continu in overleg met Rijkswaterstaat, het Waterschap en de Veiligheidsregio.

 

 

Verwant