Agenda
Volg ons
Shared Space
 

WABP: kwart minder woninginbraken

Het afgelopen jaar daalde het aantal inbraken met ruim een kwart. Dat meldt WhatsApp Buurt Preventie (WABP) Gemeente Gennep. Pogingen tot woninginbraak zijn opgeteld bij het daadwerkelijke aantal inbraken.

 

 

Het afgelopen jaar werd in gemeente Gennep bijna 35 keer ingebroken, blijkt uit cijfers van de politie.

 

 

Dat we in onze gemeente een groot aantal WABP-groepen hebben, zal mogelijk een bijdrage leveren aan het lage aantal woninginbraken. Met extra ogen en oren voor de politie is onze gemeente minder aantrekkelijk voor criminelen.

 

 

 

 

WABP

 

 

Aanmelden voor een WABP-groep is eenvoudig: zoek een groep bij jou in de buurt op de kaart van WABP en stuur een mailbericht met daarin je naam, adres en mobiele nummer aan de beheerder van die groep. Deze voegt je dan toe aan de WhatsApp groep.

 

 

Heijen in inbraakrisico top 10

 

 

Reacties