Ben jij een liefhebber van zingen, maar aarzel je om je meteen aan een vast koor te binden? Dan heeft ‘het Vocaal’ uit Gennep dé oplossing voor jou! Het Genneps Vocaal Ensemble bereidt zich voor op een groots concert op 12 mei 2024, en ze nodigen zangers uit om op projectbasis deel te nemen aan dit prachtige muzikale avontuur.
Wat is projectzang, horen we je denken? Nou, dat is zingen zonder de verplichting om je permanent aan een koor te verbinden. Je repeteert gedurende een vooraf bepaalde periode, en het hoogtepunt is natuurlijk het concert. Voor het komende concert staan stukken van componisten zoals Mozart, Verdi en Gershwin op het programma.
Sef Thissen
Als kers op de taart zal niemand minder dan de beroemde Limburgse bariton, Sef Thissen, een van de solisten zijn op 12 mei volgend jaar.
Maar dat is niet alles. Op donderdag 9 november, van 19.45 tot 22.00 uur, krijg je de unieke kans om Sef Thissen zelf te ontmoeten. Hij zal dirigent Ernst Lamers assisteren tijdens een openbare repetitie in de Regenboog, Doelen 94, Gennep. Tijdens deze avond zal hij waardevolle adviezen geven en je een kijkje geven in de magische wereld van het zingen. Voor projectzangers is dit een kans die je niet mag missen om toe te werken naar dat spectaculaire concert.
Heb je interesse? Stuur dan een mail naar secretaris@gennepsvocaal.nl om je aan te melden. Het koor zal ervoor zorgen dat je goed wordt begeleid tijdens deze muzikale reis. Dus, grijp deze kans om deel uit te maken van een geweldig zangavontuur en schitter op het podium met het Genneps Vocaal Ensemble.
