Connect with us

Zoek het zelf lekker uit!

WSV Milsbeek

Milsbeek

Laatste Pinkstertocht opgedragen aan Piet van de Ven

Wandelsportvereniging (WSV) Milsbeek, opgericht in 1974, heeft Tweede Pinksterdag voor de laatste keer haar jaarlijkse Pinkstertocht georganiseerd. Mede door de mooie ligging van Milsbeek werd de tocht altijd heel goed bezocht.

 

Op 23 december is, na een kort ziekbed, onze voorzitter Piet van de Ven overleden. Hij was een van de oprichters van WSV Milsbeek en ruim veertig jaar de drijvende kracht. Door zijn overlijden komt er een einde aan een bloeiende vereniging, die jaarlijks mooie wandeltochten in en om Milsbeek verzorgde.

 

Het bestuur en de vrijwilligers hebben besloten om de allerlaatste Pinkstertocht op 5 juni 2017 toch doorgang te laten vinden. Deze wandeltocht is, in nagedachtenis van Piet van de Ven, aan hem opgedragen.

 

Bron en foto: wsvmilsbeek.nl

Verwant