Wandelaars kunnen “op de Milsbèk” hun lol op! In de kern zijn de kerk met begraafplaats, het oorlogskerkhof, het burgermonument en meer bijzondere objecten te vinden. De Jansberg kent bijzondere natuur met een boeiende historie. Het Struinpad voert je door een prachtig gebied en over de parochiekerk valt ook het één en ander te vertellen.
https://www.facebook.com/WandelgidsenMilsbeek/posts/918522244983033
Inwoners van Milsbeek zijn trots op het dorp en delen dit graag. Zo ook de wandelgidsen. Vanaf vandaag zijn ze beschikbaar en nemen je graag mee. Om 14.30 uur is wandelgidsenmilsbeek.nl live gegaan en wethouder Rob Peperzak deelde de eerste mappen uit aan de wandelgidsen.
Milsbeek biedt voortaan nog meer wandelplezier. Om 14.30 uur is de site https://t.co/MpWZMwpLLe de live gegaan. Wethouder Rob Peperzak deelde de eerste map uit aan de wandelgidsen. #Milsbeek #wandelgidsenmilsbeek pic.twitter.com/PmWS2Il3xU
— Jos Gröniger (@Ootersom) May 19, 2018
Wandelgidsen Milsbeek
De gidsen zijn een initiatief van de wandelliefhebbers die ook het Struinpad opgezet hebben. Met steun van Stichting Cultuurbehoud Milsbeek en SL!M is een werkgroep opgericht bestaande uit Marien Holthuysen, Wim Bindels en Ronald Starrenburg. De gidsen zijn allemaal vrijwilliger. Vergoedingen die worden gevraagd zijn nodig om kosten te dekken.
Foto: facebook.com/WandelgidsenMilsbeek
