In september 2016 bestond het kerkkoor 70 jaar. Vanwege diverse redenen was er geen gelegenheid om dit jubileum in 2016 te vieren.
We willen dit bijzondere feit echter niet zomaar voorbij laten gaan. Daarom zullen we op zondag 25 juni tijdens de Heilige Mis van 09:30 uur hier alsnog aandacht aan besteden en zullen we verschillende jubilarissen van ons koor in het zonnetje zetten.
70 jaar zingen ten dienste van de parochie. Bij de wekelijkse kerkdiensten maar ook bij uitvaarten, huwelijksvieringen en jubilea. Sommige koorzangers al lang, heel lang: 40, 50, 60 en zelfs 70 jaar.
Zo mocht Piet Wijers in maart 2016 voor zijn 70-jarig lidmaatschap zelfs een pauselijke onderscheiding ontvangen. Het mooiste geschenk voor de koorzangers is uw aanwezigheid in de kerk.
Zo laten het bestuur en de leden van het koor weten aan Dorpsblad Ven-Zelderheide.
Wij nodigen u daarom van harte uit voor deze feestelijke viering. Na de viering is er bij de kerk, onder het genot van een kopje koffie gelegenheid tot feliciteren van de jubilarissen.
