Tijdens de week van de biologie deden scholen uit heel Nederland mee aan de ‘Escape the classroom challenge’. Van de 100 scholen die meededen, was het meidenteam van klas 1Haf van Elzendaalcollege Boxmeer het allersnelst.
De leerlingen moesten in hun klas binnen 30 minuten biologische puzzels oplossen om zich te bevrijden. Dit lukte het groepje leerlingen van het Elzendaalcollege binnen 17:06 minuten.
Rianne Bisschop, docent biologie van het Elzendaalcollege:
Naast hun biologische kennis werd het creatieve brein van de leerlingen behoorlijk op de proef gesteld. De meiden hebben het uitstekend opgepakt. Daarnaast hebben ze bijzonder goed samengewerkt.
Escape the classroom is de schoolvariant van escape rooms. Het winnende team heeft een schatkist met escaperoommaterialen t.w.v. € 500 voor de school cadeau gekregen.
