De Samenloop voor Hoop op De Groes in Gennep is aan de gang. Gongslag 14.00 uur ging de 24-uurs wandelestafette vanmiddag van start.
Zo’n 50 teams met in totaal ruim 1000 lopers wandelen om geld op te halen voor onderzoek tegen kanker. Daarbij gaat het om vreugde en verdriet, saamhorigheid en gezelligheid.
Er wordt stilgestaan bij kanker, maar ook het leven wordt gevierd.
Fotoverslag door Silena Horijon van GennepNews:
Alles over de Samenloop op GennepNews:
Samenloop voor Hoop 2018 in Gennep van start gegaan. Met veel eregasten, belangstellenden en ruim 1000 deelnemers met als doelen: we vieren het Leven en halen veel geld op voor onderzoek door KWF.
Prachtig evenement, chapeau voor organisatie en de vele vrijwilligers! pic.twitter.com/u3QeM1YSTr— Peter de Koning (@BgmGennep) June 16, 2018
Fotoverslagen door Marco Thijssen:
https://www.facebook.com/pg/marcothijssenfotografie/photos/?tab=album&album_id=2066359130354483
Indrukwekkende kaarsenceremonie tijdens Samenloop voor Hoop 2018 in Gennep. Saamhorigheid en respect. pic.twitter.com/SXv518klab
— Peter de Koning (@BgmGennep) June 16, 2018