Op 14, 15 en 16 maart organiseren korfbalverenigingen SPES en VIOS ‘open’ korfbaltrainingen voor kinderen van groep 2 tot en met groep 6. Jongens en meiden die nieuwsgierig zijn naar korfbal zijn van harte welkom bij deze trainingen.
De teams van VIOS/SPES spelen dit winterseizoen hun thuiswedstrijden voor het eerst in Pica Mare. In het voorjaar en najaar wordt er afwisselend gespeeld en getraind in Milsbeek en Ottersum. De samenwerking tussen de verenigingen heeft niet alleen geleid tot mooie resultaten en kampioenschappen, maar ook tot het ontstaan van nieuwe vriendschappen tussen kinderen uit verschillende dorpen.
Korfbal
Korfbal is een veilige sport, waarbij beperkt fysiek contact plaatsvindt en respect voor elkaar en de scheidsrechter van belang zijn, voor meiden én jongens waarbij samenspel centraal staat. Je leert gooien en vangen, springen en sprinten en ervaart hoe leuk het is om deze teamsport te beoefenen. Er zijn meerdere teams in elke leeftijdscategorie, zodat er altijd wel een team is waar je kind goed past.
De training voor groep 5 en 6 vindt plaats op donderdag 16 maart om 17.30 uur in Pica Mare. Voor kinderen uit groep 2 t/m 4 zijn de trainingen op verschillende dagen en tijden in de gymzalen in Milsbeek en Ottersum. Meer informatie en aanmelden kan op de websites van VIOS en SPES.
