In een waterrijk land als Nederland is het noodzakelijk dat je kindje zich kan redden in het water. Bewegen in water is leuk en ontspannend, maar water kan ook gevaarlijk zijn.
Vooral vanaf het moment dat kinderen kunnen lopen. Ze zijn dan nog te jong om zwemslagen aan te leren, maar kunnen zich wel overlevingstechnieken eigen maken. Daarom is er nu Peutersurvival.
Vertelt Gerda Franken van Sportcentrum Pica Mare.
Onder leiding van een gediplomeerd zweminstructeur leert je kindje zichzelf te redden in het water door vaardigheden te ontwikkelen als: drijven op de rug, naar kant komen en uit het water gaan.
Tijdens deze leuke en leerzame lessen leert je kindje spelenderwijs om te gaan met verschillende situaties.
Om deze situaties zo realistisch mogelijk te maken wordt er regelmatig met kleren gezwommen en worden hulpmiddelen als drijfmaterialen gebruikt. Peutersurvival is voor peuters van 3 tot 4 jaar.
Meer informatie: Pica Mare ( 0485 – 514848) of mailen naar picamare@optisport.nl
