De KonnectKever en GennepNews gaan samen aan iets nieuws werken: #VerbindVerhalen. Iedereen heeft verhalen, dingen meegemaakt. Dominique Bartels: “We willen deze verhalen delen om verbondenheid te creëren.”
#VerbindVerhalen
Dominique gaat op zoek naar persoonlijke verhalen van inwoners van de gemeente Gennep. Met als doel om (meer) verbinding te creëren worden deze verhalen wekelijks via televisie en andere kanalen van GennepNews gedeeld.
De verhalen kunnen gaan over persoonlijke struggles, hoe iemand hier mee om gaat of is gegaan. Maar het kan ook gaan over wat iemand een keer voor een ander heeft gedaan of in oproepvorm, wanneer iemand bijvoorbeeld op zoek is naar mensen met dezelfde interesses.
Binnenkort is de eerste aflevering van #VerbindVerhalen te zien op GennepNews. Wil je ook jouw verhaal delen? Neem dan contact op met Dominique via samen@dekonnectkever.nl of 06 213 774 77!
https://www.instagram.com/p/Bx9y7bFo3Mp/?utm_source=ig_web_copy_link
