Creventic, gevestigd in Gennep, brengt een primeur naar het autosporttoneel: de Michelin 992 Endurance Cup powered by Porsche Motorsport. Op 6 en 7 september 2024 zal het Circuit de Spa-Francorchamps het toneel zijn van een 12-uursrace, exclusief voor Porsche 911 GT3 Cup-auto’s van de nieuwste generatie (992).
Endurance Cup
De race doet denken aan de legendarische Porsche Carrera World Cup van 2011. Dit nieuwe evenement is de eerste keer dat Creventic een race organiseert met slechts één automerk en model, geïnspireerd door de spanning en gelijkwaardigheid die de Porsche Cup-auto’s bieden.
Creventic benadrukt de betrouwbaarheid van de Porsche Cup-auto’s voor lange-afstandsraces, wat al bewezen is in de 24H Series. Porsche Motorsport ondersteunt het initiatief enthousiast, waarmee het Porsche-teams en -rijders de kans biedt om deel te nemen aan een lange-afstandsrace op het geliefde Grand Prix-circuit van Spa-Francorchamps.
De Michelin 992 Endurance Cup zal gebruikmaken van Michelin-banden, de officiële bandenleverancier voor veel Porsche Cup-series. Voor meer details en updates over deze race, kunnen geïnteresseerden terecht op 992-endurance-cup.com.
Creventic
Creventic speelt een leidende rol in de autosportwereld. Het bedrijf, bekend van evenementen zoals de 24 Uur van Dubai, heeft een reputatie opgebouwd als een organisator die de spanning en gelijkwaardigheid in de autosport benadrukt, en de aankomende race belooft een hoogtepunt te worden in hun geschiedenis.
Gennep laat dankzij Creventic opnieuw zijn stempel op de autosportwereld achter, en we kijken reikhalzend uit naar de adrenalineverwekkende race in september 2024.
Foto: Creventic
